radioTIranalbaniA

LIVE/DIREKT nga Shqiperia qe nga 2006

TV DREJTPERDREJT/ON DEMAND NGA SHQIPERIA

TIRANE

Stacioni PAL Analog

 ON DEMAND/ A LA CARTE

 (R)

 LIVE
 LIVE
 Shijak TV
-
RTSH 1 HD

 LIVE 

 LIVE
-
-
-
 LIVE
-
 BBF music TV
 -
-
 ntv
 -
-
 TNT
  -
 -
 -
 -
 RTSH 2 HD
 
 -
 -
 LIVE
 LIVE
 LIVE
 KTV (Kukes TV)
-

RTA

NUK GARANTON TRANSMETIMIN NE INTERNET
****

  


TV NGA QYTETET E SHQIPERISEKoplik - TV Kopliku


Puke - Puka TV


Shkoder

- Star Plus TV

- TV1 Channel

- TV Rozafa


Lezhe 

- M Plus

- TV Lezha


Elbasan - Best Channel


Fier - TV Apollon


Kavaje - TV6


Pogradec - Sot 7


Vlore

6+1 TV

TV Fokus


Gjirokaster

- Alpo TV

Channel 7SarandeSaranda Televizion


SHTEPI DISKO/VIDEOGRAFIKE


 

ArkivaShqip - Kanali ne Youtube


Super Star Records - Kanali ne Youtube


Shqipja Master TV - Kanali ne Youtube


Three Dots Music - Kanali ne Youtube

 

 
JETA E NATES DHE BEACH CLUBSJeta e nates ne Shqiperi nga AlbanianGoddess - Kanali ne Youtube


Jeta e nates ne Shqiperi nga 90Anduena - Kanali ne Youtube


Jeta e nates nga Tilllate Albania - Kanali ne Youtube
DVB-T:

Klan HD, ABC News HD, Klan Kosova HD, Klan Plus HD, RTSH 1 HD, RTSH Sport, RTSH Muzike, RTSH Art, Top Channel HD, My Music, Top News, News 24, Vizion Plus, Shijak TV


Marre nga AMA dhe vrojtime ne terren.


Shenim: Falenderojme stacionet TV, TIVU.AL, SHQIPLIVE.INFO, SHQIP-TV.INFO per mundesine qe i japin shqiptareve ane e mbane botes per te pare TV nga Shqiperia falas.


image (c) predavatel

 

Antenat ne Fushe Dajt