radioTIranalbaniA

LIVE/DIREKT nga Shqiperia qe nga 2006

Libri i Miqeve

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

28 Comments

Reply TimmyDwell
6:40 PM on September 20, 2017 
Hi HI
Reply TimmyDwell
6:51 PM on September 7, 2017 
Hi HI
Reply Veer
9:12 AM on January 31, 2014 
hello
Reply nik
6:52 PM on October 11, 2013 
Pershendetje deshirojme te kontaktojme me ju a mund te na jepni nje adrese kontakti
Reply radiotirana-albania
3:21 PM on December 14, 2010 
daitoni says...
pershendetje
une jetoj ne athine te greqis dhe ju lutem me ndihmoni te degjoj nepermjet radios festivalin e fundvitit, ne cfare frokuencash degjohet. kam marre radio me vale am por nuk e gjej dot. ju lutem dua te degjoj festivalin ne radio pasi punoj naten dhe nuk kam mundesi ta shikoj


Pershendetje Daitoni!
Per fat te keq, RT nuk transmeton ne vale te mesme (AM) qe nga viti 2006. Menyrat e e vetme qe ti mund ta degjosh festivalin jane si me poshte:
1. Shko afer Shqiperise dhe mundohu te kapesh valet FM (Korfuz, Metsovo)
2. Degjoje me internet tek http://www.rtsh.al/index.php?fq=radio apo tek http://radiotime.com/WebTuner.aspx?StationId=8031& apo tek http://www.tivu.al
3. Degjo programin per bashkatdhetaret ne AM apo SW. Keto kryesisht jane per Europen Perendimore. Mund edhe te degjosh programin ne Greqisht (shih KREUN e faqes time tek "Skema e transmetimit te Radio Tiranes per Bashkatdhetaret per periudhen 31 Tetor 2010 deri me 27 Mars 2011")

Me vjen keq Daitoni, por RT transmeton vetem ne internet ose FM.
Sukses ne pune e shendet.
RTA
Reply daitoni
5:47 AM on December 13, 2010 
pershendetje
une jetoj ne athine te greqis dhe ju lutem me ndihmoni te degjoj nepermjet radios festivalin e fundvitit, ne cfare frokuencash degjohet. kam marre radio me vale am por nuk e gjej dot. ju lutem dua te degjoj festivalin ne radio pasi punoj naten dhe nuk kam mundesi ta shikoj
Reply radiotirana-albania
2:40 PM on November 3, 2010 
RREDBULL55:
Kanali i Pare qe transmeton ne Tirane ne 99.5 MHz ne Shqiperi e degjon duke vizituar adresen e meposhtme: http://www.rtsh.al/index.php?fq=radio

Degjim te kendshem!

Enxho:
Ciao!!
Reply RREDBULL55
8:53 AM on November 3, 2010 
radio tiranen ku mund ta degjoj
Reply enxho
2:31 PM on August 30, 2010 
ciao
Reply radiotirana-albania
9:51 PM on July 11, 2010 
Alban,
Falenderime per komentet! Qellimi i kesaj faqeje eshte kenaqesia e secilit vizitor: Sugjerimi juaj do te merret parasysh patjeter.
Degjim te kendshem
RTA.